Bloumatel bude mít novou hlavičku

Bloumatel bude mít novou hlavičku
Bloumatel bude mít novou hlavičku

Původně byla zamýšlená jen na chviličku, coby provizorní řešení, s tím, že ji po několika týdnech vyměním. Bavíme se dámy a pánové o nynější hlavičce webu, tedy o úvodním obrázku, který ač měl být na webu jen chvílí, tak tam byl skoro dva roky, přesněji řečeno 20 měsíců.

Nyní ale přijde hlavička webu nová, pestřejší a hlavně barevná, což jak jste si mohli všimnout do této chvíle tak není. Nevím proč jsem jí udělal pouze černo bílou. Prostě se mi tak líbila víc. Mám totiž hrozně rád staré věci a těmi věcmi mám na mysli i tisk. Pokud se podíváte třeba na staré výtisky, amerického deníku New York Times (obrázek níže), tak ne přímo nadpis, ale obrázky ve výtisku jsou černobíle. Jinak a stručně řečeno, chtěl jsem, aby Bloumatel měl taky takový „starý kabát,“ nicméně i tento kabát, nebo v našem případě spíše „čepičku“ (hlavičku webu) je třeba někdy vyměnit. A ten čas nadešel právě nyní. Takže, jaká tedy bude nová hlavička webu?

The New York TimesZdroj: www.nytimes.com
The New York Times
Zdroj: www.nytimes.com

Chtěl bych, aby to pro vás bylo překvapení. Proto vám řeknu jen něco. Jak už bylo řečeno výše, tak bude samozřejmě barevná. Musím se přiznat, že jsem si nad jejím vytvořením, nebo spíše poskládáním, poněvadž jsou to zas obrázky (je jich konkrétně 16, včetně loga poskládaných ve dvou řadách pod sebou), docela lámal hlavu. Na konec si ale myslím, že to zas není taková tragédie.

Horní a dolní okraj nové hlavičky je černý, to proto, aby alespoň částečně ladila a splynula s pozadím, které je rovněž černé. Do horního okraje jsem vložil býlí nápis „Bloumatel“, který na spodním okraji hlavičky pokračuje, rovněž bíle, zbarvenými, třemi tečkami a následným sloganem na který jste byly zvyklí, tedy „Pro lidi, kteří chtějí vědět víc“.

No myslím si, že jsem vám toho o té hlavičce řekl už dost, ba dokonce až příliš. Na ostatní si už budete muset počkat. Předpokládám, že novou „čepici“, by Bloumatel mohl dostat s návratem dětí do školy, tedy 1. září, což je mimochodem v úterý. Snad se vám to bude líbit.

Váš Filip

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář