Bez očkování do nemocnice nelez!

Bez očkování do nemocnice nelez!
Bez očkování do nemocnice nelez!
Zdroj: www.nwoo.org

Pořekadlo typu „bez peněz do hospody, nelez“ se přeneslo už i do texaského zdravotnictví a to rovnou v podobě „bez očkování do nemocnice, nelez.“ Právě v Texasu, totiž vůbec největší síť zdravotnických klinik, Austin Regional Clinic, do které dochází až půl milionů pacientů, včera vydala prohlášení, že od zítřka, tedy od 3.7.2015, už nebude přijímat dětské pacienty, kteří nemají aktuální dávku očkování.

V tiskovém prohlášení, které vydala sama síť, zdravotnických klinik, Austin Regional Clinic a publikovala ho i na svém webu, stojí konkrétně tato slova, cituji (citaci jsem trochu poopravil):

Lékaři a personál Austin Regional Clinic podporují imunizaci. Pokud neplánujete očkování svého dítěte, tak uvažujte nad možností, abyste si vybrali jinou zdravotnickou službu. Nechceme vystavovat zbytek našich pacientů riziku kontaktu s chorobami, proti nimž vakcíny poskytují prevenci. Rodiče, kteří nejsou ochotni postupovat podle rozvrhu očkování, si budou muset najít jiného lékaře mimo ARC.

A jaká že všechna očkování musí dítě, proto aby ho lékaři v této zdravotnické síti ošetřili, podstoupit? Podle seznamu, který je umístěn na stránkách Austin Regional Clinic (ARC), musí dítě, už do jednoho roka života, podstoupit minimálně 21 očkování.

Pokud se Vám z tohoto počtu vakcín, „zvedají vlasy na hlavě“, tak je to oprávněné, neboť takovýto počet očkování, si troufám tvrdit, nedostávají děti, snad nikde ve světě. Počet vakcín, které děti musí dostat do jednoho roku života, je tedy úděsný, ale není to, to nejhorší! „Peklo “ pro rodiče dětí, by mělo nastat a také že už mnohokrát nastalo až v okamžiku, aplikování, všech těchto „jedů“ do organismů.

Jakse totiž „veřejně“ přiznává, tak velká spousta všech těchto, očkovacích vakcín, způsobuje těžké, vedlejší účinky, které mohou skončit a v řadě případů, již tak skončili, úmrtím dítěte.V takovém okamžiku, totiždochází v organismu kojenců k odlehčení průniku, toxických látek k ještě nedovyvinutým bariérám, jež brání přístupu toxických látek, do krve v mozku.

A seznam nutných vakcín, proto aby rodičům v Texasu, ošetřili, jejich potomka, nadále pokrčuje!Dále se na seznamu, krom těchto vysoce rizikových vakcín, které MOHOU skončit smrtí, vyskytuje a je ARC vyloženě doporučená, třeba kontroverzní vakcína, Gardasil od Merck. Ptáte se, proč je nazývána zrovna jako kontroverzní? Možná proto, že díky této vakcíně ve Spojených státech zemřelo už několik STOVEK mladých žen, včetně toho, že jich dalších desetitisíce bylo a je trvale postiženo. I přes to však, je tato vakcína ze strany ARC, vesele doporučována dále. A to konkrétně, jako vhodná vakcína pro děti do 9 let.

Nakonec aby se zdravotnická síť Austin Regional Clinic, zcela ujistila, že jí nikdo nebude kazit cíle a bude moct s klidem vraždit dále, tak na svých webových stránkách, „vedle“ publikovaného, výše odcitovaného prohlášení, varuje před „dezinformací,“ která by mohla rodiče, ohledně očkování zmást. Tou dezinformací Austin Regional Clinic, samozřejmě myslí zaujaté webové stránky, které sice nijak zaujaté nejsou, ale prostě jen poukazují na to, co se jinde, veřejně nenapíše, nebo neřekne.

Zdroj: New World Order Oppositions

Bez očkování do nemocnice nelez!
Počet hlasů: 1
Průměr: 4

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář