Ani na nový rok se americký poskok od své válečné posedlosti neodprostí

Vladimír Putina a Petro Porošenko
Zdroj: www.czechfreepress.cz

O jakém americkém poskokovi je konkrétně řeč? O tom, co byl do čela státu nasazen po vládním puči, při němž padlo několik stovek, nebo spíše několik tisíc lidí. A i teď se snaží všechny své odpůrce, pozavírat, nebo nejlépe zabít. Dokonce i ve svém novoročním projevu, se zmiňuje o válce a válečném vítězství, nad lidmi, kteří pořád věří, že vše co se nyní děje je jen jeden veliký sen, který pokud je reálný tak dopadne dobře. Bavíme se o současné hlavě ukrajinského „národa“, Petru Porošenkovy, který na rozdíl od svého ruského „kolegy,“ Vladimíra Putina soustředí své myšlenky jen na zlo a válku.

Tyto myšlenky lze pochopit jen tak, když pochopíme, kdo skutečně stojí za ukrajinskou vládou a prezidentem Porošenkem. Ukrajinská vláda na rozdíl od té ruské, musí poslouchat svého pána, pána kterému jde už od „narození,“ jen o moc, peníze a o válku, Washington, lépe řečeno, celé Spojené státy.

Abychom tady nepsali jen tak do prázdna, tak si nyní porovnáme projevy obou prezidentů (Petra Porošenka a Vladimíra Putina). Začneme tím lepším, tedy ze strany Vladimíra Putina.

Poznámka: Zmíním jen pár vět z obou projevů

Cituji:

Vladimír Putin:

1,

Ovzduší dobra, pozornosti a štědrosti zahřívá naše srdce, která jsou otevřená pro dobré záměry a ušlechtilé skutky, naplňuje nás nadějí.

2,

Čím více bude dobroty a lásky, tím větší bude naše sebedůvěra, tím budeme silnější a to znamená, že určitě dosáhneme úspěchů.


Petro Porošenko:

1,

Ukrajina zvítězí ve válce vedené na východě země s proruskými separatisty, podporovanými Ruskem.

2,

Rok, který končí, byl nejtěžším v posledních sedmi desetiletích od roku 1945. Krvelačný nepřítel (tím myslí samozřejmě „vraha“ Putina a jeho rusko) vztáhl ruku na naše životy, území, svobodu, nezávislost.

Co na oba dva projevy říci?

Rozdíl obou projevů, můžete vidět sami. Zatímco Vladimír Putin ve svém projevu, svůj lid vyzývá k přátelskému obětí, lásce, podpoře a štědrosti. Lapidárně řečeno, prostě dává lidem naději v to, že vzájemná podpora soudružnost lidí, překoná vše zlé. Ukrajinský prezident, Petro Porošenko se místo toho ve svém projevu, snaží v ukrajinském lidu, vůči Rusku, vyvolat vlnu agrese.

Jeho proslov, nejenom, že je plný lží, které činí z Ruské federace, před očima běžného Ukrajince, naprosto krvavého a krutého nepřítele, jehož je třeba se zbavit. Ale zároveň, jak si můžete všimnou, tak na rozdíl od Putinova projevu je tento, plný nenávisti.

Přitom Porošenko by měl Ruské federaci, spíše děkovat. Děkovat za to, že je Rusové, ruská vláda nenechala padnout hlady, žízní a zimou. Protože to bylo právě Rusko, které se i přes Porošenkovi lži a západem zmanipulovaná ukrajinská média, rozhodlo na Ukrajinu poslat humanitární konvoj a to dokonce hned dva takovéto konvoje.

Celá tato situace by se dala právem přirovnat ke starému pořekadlu: „za dobrotu na žebrotu.“ Ruská federace na tuto ohleduplnost a dobrotu, doplatila se vší parádou. Nyní čeká ruské obyvatelstvo, temná doba v podobě finanční krize.

Zdroj: Czech Free Press

 

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář