Amerika na to půjde stejně jako v roce 1986

Amerika na to půjde stejně jako v roce 1986Zdroj: www.nwoo.org
Amerika na to půjde stejně jako v roce 1986
Zdroj: www.nwoo.org

To, že Spojené státy, baží po moci, ví už celý svět! Zrovna tak celý svět ví i to, že Spojené státy se nyní nachází ve velice obtížné situace, kdy nadešel čas, aby se rozhodlo, zdali americká národní měna přežije, či nikoliv. Samotná Amerika, nebo spíše vláda v pozadí americké politiky už věděla, jak oba dva tyto problémy vyřešit. Jenomže si bohužel zvolila špatnou cestičku, abych to lépe vyjádřil, moc pevnou cestičku.

Co, že je ta cestička vlastně zač? Současné, velice propagandisticky,medializované Rusko a sním i ruský prezident, Vladimír Putin. Právě zde na této federaci, si Amerika snaží vyřešit své osobní problémy a zatím jí to příliš nejde. Putin je zkrátka jako kámen a jen tak nějakou výhružkou, či provokací, se z hnízda vytáhnout nenechá. Sestřelení letounu MH-17, masivní zbrojení USA a Ukrajiny, zkrátka nic! Jen útok na jeho vlastní obyvatele ho dohnal k jednání a začal se okolo sebe ohánět.

Teprve teď na to Američané, nejspíše kápli. Místo toho, aby Amerika ze sebe dělala kašpara, který se snaží někoho naštvat a vyprovokovat válku, použila Amerika jinou, mnohem silnější páku. Ovšem jak se brzy ukáže i táto páka povede k jistému zániku USA. Jaká že to je páka? Ta páka na které v podstatě stojí celé Rusko, včetně Saudské Arábie a bez níž by se Čína neobešla. Ropa! Právě ropa a její cena, snížená cena, může současné problémy USA, vyřešit a to jen dvojím způsobem: buďto se Amerika Putina, úplně zbaví (sníží cenu ropy, která uvrhne Rusko do potíží a lid tak začne Putina nenávidět), tím pádem ho svrhnou a Amerika bude mít „klid“, nebo ho Spojené státy naštvou tak, že on sám zahájí válku.

A tím pádem nastane nová, studená válka, ta válka, která byla pro Spojené státy, doslova zlatými časy (hlavně rok 1968), neboť dokázala vyzdvihnout americkou ekonomiku nad úroveň té evropské, japonské a asijské. Asi tomu moc nerozumíte. Zkusím to lépe.

Američtí oligarhové jsou nešťastní z toho, že jejich ekonomiku začíná v současné době, velice tvrdě, dohánět Čína, Rusko nebo dokonce i Írán. Všechno to jsou země, které byly dříve utlačované a bojovali za svá svrchovaná práva.

Američtí oligarchové na to kápli, proto, protože si vzpomněli na staré časy, vzpomněli si na „dny,“ kdy se americkému státu „dařilo“ a tím okamžikem byla válka, studenná válka (zmiňovaný rok 1968). A jak jinak studenou válku vyprovokovat, když „vrah“ Putin na nic nereaguje?

No přeci tím, že Spojené státy, díky Saudské Arábii, sníží cenu ropy ze 100 dolarů za barel na téměř 57 dolarů za barel.

A teď do reality, tento krok se už stal. Americe se skutečně podařilo cenu ropy snížit na uvedených 57 dolarů, za barel. Teď už je třeba jen čekat a američtí oligarchové se velice intezivně „modlí“ za to, aby se stalo to, co bylo uvedeno výše, tedy aby ruský lid začal svého „vůdce“ (je to prezident), nenávidět, buď, anebo aby se Putin, sám do té války vrhl.

Pokud jste pořád nepochopily: Američané se zkrátka snaží místo normálního provokování Ruska (střílení na letadlo MH-17, propaganda atd…) uplatnit strategii , kterou použili v roce 1986, tedy studenou válku, období, kdy se Americe dařilo. Krok, který USA vůči Rusku podniknou dostal jméno „,,Reverzní ropný šok.“

Prsty v tom má ještě někdo další

Není snad žádného amerického zločinu, či útoku, kterého by se nezhostili americké tajné služby CIA, DIA, FBI, BUH, ATF atp… V tomto případě se role ujala, CIA a lidi tam zaměstnáni. Kdo konkrétně celou tuto ropnou strategii vymyslel, prozradil, bývalý zaměstnanec NSA, Madsen, který ve washingtonské zpravodajské komunitě píše, že to byla samotná hlava CIA, šéf John Brennan a jeho spolupracovníci, agenti CIA, kteří údajně pracovali uvnitř saúdskoarabské ropné společnosti Aramco a zpunktovali celou tuto akci.

Pokyny pak už jen létaly vzduchem. Saúdská Arábie a Kuvajt měli zavalit světový trh ropou a banky jako je Goldman Sachs, JPMorgan Chase a Citigroup se měli postarat o zbytek práce se snížením ceny ropy.

I kdyby se Amerika stavěla na hlavu, tak dluh, který si vytvořila, splatit nepůjde, protože měna, kterou Amerika nyní má, tak je soukromá a dluh, který Ameriku tíží je nějakých 18 bilionů dolarů. Plán, který si Amerika zvolila, ve výsledku stejně dopadne krachem, protože příjmy z ropy nedrží nad vodou jen Rusko, ale i Spojené státy. A pokud Spojené státy padnou, jakože oni jednou padnou, tak s tím padne i několik set miliard dolarů, vynaložených na budoucí projekty v oblasti energetiky po celém světě.

Zdroj: New World Order Oppositions

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář