Amerika láká Rusko na návnadu a dychtí po ruské okupaci Ukrajiny

Amerika láká Rusko na návnadu a dychtí po ruské okupaci UkrajinyZdroj: www.ac24.cz
Amerika láká Rusko na návnadu a dychtí po ruské okupaci Ukrajiny
Zdroj: www.ac24.cz

Takto nějak by se dala vystihnout aktuální situace na východě Ukrajiny, konkrétně v Oděse, kde se před pár dny odehrálo, něco, jako menší fašistická demonstrace za podpory pravého sektoru. Tento, dav, o kterém není přesně známo, kolik ho tvořilo osob, vyhnal zhruba 50 federalistů z budovy, jež byla součástí, tábora, kde federalisté, bydleli. Těchto 50 osob, bylo následně zahnáno do budovy, která pak byla rozzuřeným davem, zapálena. Ti co přežili, tento šok, byly následně vystavení dalšímu šoku a to sice, „debilní“ policii, která místo toho, aby zatkla všechny pachatele, této hromadné vraždy, tak raději zatkla lidi, kteří se stali objetí, pokusu o vraždu a jež bojovali o svůj život.

To se také projevilo další ráno (dnes), kdy se federalistický lid, rozhodl zakročit a obklíčit policejní stanici s podmínkou, že neodejdou do té doby, pokud nebudou, nevinní lidé propuštěni. Na to ovšem policie, nehodlá přistoupit.

S tím současně přichází další a další zprávy z východu Ukrajiny, kde zatím vojska a národní garda, jež spadá, pod pučistickou vládu v Kyjevě, se střetla s federalisty a nyní zde probíhá boj, přičemž, nejnovější zprávy mluví o ústupu vládních jednotek.

Nesmíme ani opomenout na útoky, vůči pobočkám, soukromé banky, která patří známému ukrajinskému oligarchovy, jehož obyvatelé, podezírají z podpory, těchto, vlivem podplácení fašistického Pravého sektoru.

Ukrajinské akce, pod velením pučistické vlády, jež říká: „Rusko pojď, nevidíš, že trpíme jak psi“ V POZADÍ POLITIKY – „chceme tě zničit“

Nerozuměli jste nadpisu? Nevadí, vysvětlím. Všichni moc dobře víme, kdo ovládá, toto ukrajinské divadélko a proč? Pro ty co nevědí: Celé to režíruje USA, za úkolem zachránit dolar. Vraťme se ale zpět. V současné chvíli, se Američané, díky uměle dosazené vládě v Kyjevě, snaží Rusko chytit na návnadu, přesvědčují ho, aby začalo Ukrajinu okupovat. Jakmile by toto Rusko učinilo, zavřelo by si dveře do Evropy, poněvadž, tento krok, by zničil, všechny dosavadní vztahy s Evropskou uníí a jejími státy. Krom toho by to také pomohlo v posílení NATO a USA v držení Evropské unie, jako druhého partnera pod vedením samotných spojených států. Zjednodušeně řečeno:  USA by měli pod kontrolou, nejdříve NATO a pak i EU. Ovšem to stále ještě není všechno, krom zmíněných následků, by USA, získali i mnoho ekonomických výhod, jako třeba: Větší prodej zbraní a nárůst podílu na trzích energií. To je ovšem jen málo pravděpodobné a skutečnost, může a nejspíše taková už je, že tento plán nevyjde a to z několika důvodů.

  1. Rusko na tuto návnadu, nikdy neskočí.
  2. Ukrajinská, pučistická vláda, aktuálně, nemá žádné vojáky, které by mohla, proti lidu, použít. Jediné „vojáky“ co měla, byla policie Berkut, která byla ovšem vládou rozpuštěna a která se rovněž v současné době přidává na stranu obyvatel.
  3. Rusko, nemá vůbec žádný důvod, napadat Ukrajinu.
  4. Všichni už dobře vědí, kdo je režisérem Ukrajinského divadélka (CIA, FBI a jejich nejvyšší šéfové –  nejspíše šéfové Fedu), to způsobuje i tlaky obyvatel na všechny vlády, které se snaží proti Rusku, nějak zasáhnout, dokonce i politické špičky v Eu, se už od těchto amerických plánů, distancují.
  5. S každou, další propagandistickou reportáží, která uráží Rusko a snaží se lidi, přesvědčit, že Rusko, je onen svět, který je třeba považovat za nepřátelský, lidský hněv jen stoupá.

Posledním, 6 bodem, proč by akce USA, neměli vůči Rusku vyjít, hovoří o německé podpoře. Německo se totiž ze všech sil, snaží podpoře Washingtonských plánů, vyhnout. A co si budeme povídat, bez německé podpory a ruského napadnutí, jsou šance Spojených států na vytvoření ozbrojeného konfliktu a na dokázání světu, že Rusko je nepřítel, skutečně velmi malé.

S tím, že se chce Německo vyhnout americkým plánům, jde do noty i ženevská konference, kterou chce svolat německý ministr zahraničí, Steinmeier, kde by se měla tato situace, řešit.

Zdroj: AC24

Amerika láká Rusko na návnadu a dychtí po ruské okupaci Ukrajiny
Počet hlasů: 1
Průměr: 3

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář