Americko-ruské „hrátky“ na kočku a myš nabírají obrátky. Další vlna americké provokace, může přijít na začátku roku. Jen ta média pořád mlčí

Americko-ruské „hrátky“ na kočku a myš nabírají obrátky. Další vlna americké provokace, může přijít na začátku roku. Jen ta média pořád mlčíZdroj:www.protiproud.parlamentnilisty.cz
Americko-ruské „hrátky“ na kočku a myš nabírají obrátky. Další vlna americké provokace, může přijít na začátku roku. Jen ta média pořád mlčí
Zdroj:www.protiproud.parlamentnilisty.cz

Na první pohled skrze střední mediální proud, bychom řekli, že americké škádlení, jehož cílem je vyvolat válku s Ruskem, může být u konce. Prostě jinak řečeno, Američané to vzdali, Putin vyhrál a tím celá pohádka končí. Jenže, to není tak úplně pravda. To, že o rusko-amerických, „horkých“ vztazích nyní slyšíme podstatně méně, není tím, že by se celá věc mezi Ruskem a Spojenými státy, zahojila, ale protože média, opět zahájila svůj režim „mrtvého brouka“ a o celé situaci, která mezi těmito dvěma mocnostmi panuje, méně informují veřejnost. Ta si následné myslí, že se situace skutečně uklidňuje.

Jenže ono je tomu právě naopak. Skutečnost je totiž taková, že situace mezi Ruskem a Spojenými státy, jenom nabírá na otáčkách a to i přes fakt, že někteří prozápadní politici, jakým je například, nynější ukrajinský prezident, Petro Porošenko, volá po mírových jednáních a dokonce chtěl z některých částí, frontových linií, stáhnout těžké zbraně. Je to sice pěkné, ale úplně k ničemu, protože si musíme uvědomit, že Ukrajinu neřídí vláda, ani ta, co tam byla nastrčena, Spojenými státy, včetně prezidenta Porošenka.

Hlavní „soud“ Ukrajiny, sídlí ve Washingtonu a přijímá jeden válečný zákon za druhým. Takřka vše nasvědčuje tomu, že bychom se hned na nový rok mohli stát svědky nové americké provokace, namířené na Rusko. Ta by měla Spojeným státům posloužit jako záminka k napadení Ruska a mimo jiné také, jako akce na zapomenutí akce předchozí. A na jakou že akci bychom měli zapomenout? Pozor jejich více! Nebo spíše je jedna, ale rozděluje se na dvě části.

První část akce se Američanům (jestli to vůbec byly Američané, kdo ví?), vydařila. A ta druhá část? No, chyběl kousíček a za všechno by mohli Rusové. Pro ty, kteří nevědí, jedná se o zmizení letounu MH-370 a sestřelení letounu MH-17. Oba dva incidenty, byly cílené na jednu aerolinku, přičemž jeden letoun (MH-370), zmizel (pravděpodobně vydařená mise Američanů) a druhý letoun (MH-17), byl sestřelen nad Ukrajinou, kousek od ruských hranic (nevydařená mise Američanů).

Celý vtip je v tom, že pokud se Ameriřanům podaří zorganizovat další provokativní akci, která bude větší a vydařenější než ty předchozí, tak se Američané, nebudou muset stresovat se sestřeleným boeingem, který dali „odbochnout“. Prostě celé toto letecké neštěstí bude Spojenými státy, zameteno pod koberec. Jako vždy všechno.

O celém případu MH-17, byl dokonce natočen i film s českými titulky a čtenáři se tak mohou podívat na celé vyšetřování, leteckého neštěstí.

To, že se Spojené státy nevzdali a skutečně zbrojí na třetí světovou válku s Ruskem, dokazuje i podepsání zákona na podporu Ukrajiny. Kdo si pod podporou, představuje nějaký humanitární konvoj s jídlem a vodou, je vedle! Tady se jedná o další americké dodávky zbraní na Ukrajinu, které schválil americký kongres minulý týden. A budete se divit, jakým způsobem kongres toto rozhodnutí prezentuje. Zcela „náhodně“ to totiž uvedl, úplně stejně jako prezident Porošenko a to sice, že Amerika je připravena k mírovým jednáním.

Možná máte teď zamotanou hlavu, je třeba si to vysvětlit: Všechno, co bylo výše psáno, platí, jenom s tím rozdílem, že prezident Porošenko, protože je to prozápadní politik a také proto, že ho Američané za službu, kterou momentálně vyklovává, velice dobře zaplatili, NÁM I VŠEM OSTATNÍM LHAL A LŽE.

Ukrajina ani USA, nejsou připravené na mírová jednání, celé toto heslo jen zakrývá fakt, že jak Ukrajina, tak USA se vyzbrojují a připravuji na vojenskou konfrontaci s Ruskem.

PŘÍPRAVA NA VÁLKU S RUSKEM JEDE NAPLNO.

Dalším důkazem, který potvrzuje reálnou třetí světovou válku AmerikaÍRusko jsou zprávy. Američané se roztahují, doslova po celé Evropě! Na hranice mezi Lotyšsko a Rusko, prý míří vlaky s americkými tanky a vojenskými ozbrojenými transportéry. O dalších 300 km dále byl zpozorován vlak, který vezl rovněž vojenskou techniku, nejméně 38 bojových vozidel a další válečnou techniku. Mezi vším tímto nákladem byly i kontejnery, vyprošťovací a lékařská vozidla, nechyběli ani vozy s municí.

A to není ani zdaleka všechno!

Na Ukrajině o víkendu přistáli dva americké, transportní letouny Hekurles s bůh ví, jakým nákladem. Podle očitých svědectví byly z letadel vyložené kontejnery. Zvýšený letecký provoz, zaznamenala i rozvědka domoobrany v Donbase, která upozornila na zvýšený provoz transportních a stíhacích letounů, spolu s nimi, byly zaznamenány také útočné a víceúčelové vrtulníky. Vůbec zvětší vojenský pohyb je ale na ukrajinských územích, jež jsou kontrolovaná ukrajinskou vládou. Jedná se hlavně o regiony Kramatorsk a Čugujeve, kam je směřováno obrovské množství vojenské techniky z Dnepropetrovska. Podle nejnovějších informací přišla do Čugujeva skupina vojáků z NATO a to hlavně z Polska.

Na konec bychom si jen řekli, že americká provokace Ruska se po zprávách, které přichází, nejspíše uskuteční, asi né hned, ale uskuteční. Definitivně o tom rozhoduje zpráva z Kramatorsku, kde jsou připravené ukrajinské tanky a trampotní vozidla a to né pod vlajkou Ukrajiny, ale pod vlajkou Ruska. Tato vozidla byla rovněž spatřena i na silnici ke Slavjansku.

Pokud bychom se měli zmiňovat o našem regionů, tedy o střední Evropě, tak nejvíce proti Rusku zbrojí Polsko, které si od Spojených států, nakoupilo 40 střel, typu země-vzduch, jejichž dolet je až 370 kilometrů. V současné době jde o vůbec nejmodernější zbraňové systémy do kterých Polsko mohlo investovat. Polsko celkem od těchto zbraní neinvestovalo 250 milionů dolarů a chystá se dát ještě více.

Celou situaci okomentoval také, polský ministr obrany, Tomasz Siemoniak na letecké základně Krzesiny, se slovy, cituji:

Nikdy v historii jsme neměli tak moderní zbraně.

A poslední „třešnička na dortu“ je ta, že Varšava dostane od Lockheed Martin dalších čtyřicet střel AGM-158 JASSM, které jsou schopny nést hlavice o váze až 450 kilogramů. A těmi pak chce vybavit své stíhačky F-16.

Zdroj: Protiproud

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář