Američané si chtějí koupit českou veřejnost! Vezou nám ucho prezidenta Regana

Američané si chtějí koupit českou veřejnost! Vezou nám ucho prezidenta Regana
Američané si chtějí koupit českou veřejnost! Vezou nám ucho prezidenta Regana
Zdroj: www.protiproud.parlamentnilisty.cz

Americký vojenský konvoj, skládající se z téměř 216 amerických vojáků a 118 obrněných vozidel, který překročí hranice České republiky v pátek 29. března, by měl do Čech přivézt i vzácnou relikvii! Jedná se konkrétně o ucho, bývalého amerického prezidenta Ronalda Regana, které až do nynější doby, bylo umístěno v kulatě pracovně v Bílém domě, vedle zubů Moniky Lewinské. V souvislosti s touto „ochotou“ Spojených států, ale stojí za to si položit otázku, zdali si nás Spojené státy, nechtějí koupit.

Poznámka autora: Ještě pro začátek si dovolím upozornit, že tento článek, který pochází z Protiproudu, Petra Hájka je neúplný, jinak řečeno nejsou zde zmíněná všechna fakta, která byla zmíněna v článků původním. Nevím jak to říct, ten původní článek se mi zdá příliš chaotický, opakují se zde fakta, krom toho jsou tam některé věci se kterými já nesouhlasím (např. názor na americký vojenský konvoj). Tím ale nechci říci, že Bloumatel je jednostranně zaměřený. Není! Pokud chcete můžete i Vy přispět nějakým článkem, byť to bude článek obhajující Spojené státy. Já jen a pouze publikuji to, co zastávám. Děkuji za pochopení

Pevně věřím, že někteří jedinci se na tento manévr Spojených států, dobře chytí. Ucho prezidenta Regana asi je relikvií a určitě bude vzácné, ale řekněme si to na rovinu dámy a pánové: Myslíte si, že by nám Spojené státy dali nějakou svoji relikvii, jen tak? Ta pravděpodobnost tady sice je, ale je tak malá, že nemá cenu se sní ani nějak více zabývat.

Z tohoto důvodu, tedy lze učinit jen jeden jediný závěr a to sice, že: Reganovo ucho sice je vzácné, je to relikvie, která má ve světě nějakou hodnotu, ale jak je názorně vidět, tak pro Spojené státy, tato relikvie, žádnou hodnotu nemá, proto nám ji dávají. Ale proč to dělají? To je otázka, která nás zajímá a dokonalou odpovědí nám může být, třeba výrok jednoho z členů amerického vojenského konvoje, který říká konkrétně toto, cituji:

Věříme, že nám ucho tohoto velikána pomůže najít cestu k Čechům, kteří prý tak trochu šejkují.

Aha, takže odtud vítr vane! Američanům se prostě nelíbí to, když si český lid, udělá svůj názor na americkou vládu a politiku, který je pak šířen prezidentem Zemanem. Proto tolik ochoty a darů, snaží se nás jen jednoduše umlčet, umlčet naši podporu Ruska a umlčet našeho prezidenta, který stejně jako někteří, nadává na americkou politiku a metody americké politky. Američané si prostě myslí, že když přijdou s relikvií v ruce, kterou nám dají, tak že celý národ, nebo dle jejich představy, nejlépe celý svět padne na kolena a zapomene na všechny ty zrůdnosti, které Amerika praktikovala a praktikuje. To samé platí i o spojenectví a dobré pověsti USA. I v těchto věcech se nás USA snaží uplatit, koupit si nás.

Do toho všeho se přidává náš „vynikající“ ministr obrany, Martin Stropnický, který se svým výrokem, nebo spíše výzvou snaží celou situaci patřičně vyvážit a omluvit tu „hrubou sprostotu českého národa,“ který se jen brání naprostému zmanipulování. Mimo jiné reaguje na výrok jednoho z členů amerického vojenského konvoje, jež je zmíněn výše, konkrétně těmito slovy, cituji:

Musíme přestat šejkovat!

Abychom nezapomněli, tak celou zprávu o českém šejkování (nemám tušení co to slovo znamená, ve slovníku žádné takové slovo není uvedeno. Pro mne to znamená – nerozhodnost, nebo náklonnost k druhému člověku, národu), zveřejnili americké zpravodajské služby, které jsou podle dostupných informací, tak tajné, že dokonce nemají ani žádný název, nebo zkratku.

Jak bude celá akce s uchem probíhat

Jak bylo již výše psáno, že se mnozí lidé chytnou na tento napohled „mírový“ krok ze strany USA, tak je třeba poznamenat, že to Američané mají s tou jejich až moc „drahou a vzácnou“ relikvií, velmi dobře promyšlené. Samotná sklenice z uchem by totiž na důkaz toho, jak je to vzácná věc, měla „jet“ hned na prvním vojenském voze, přičemž nad ním budou kroužit jako střežící orly, americké vrtulníky. No zkrátka bude to na silnici vypadat jak ve filmu s Brucem Wilisem (všude plno vojáků a vrtulníků).

A to není ani zdaleka všechno. Jaká by to byla akce, kdyby tam chyběli samotné oběti, této akce, diváci, nadšenci americké armády, oslavující příchod „hrdinů, spasitelů.“ Právě pro tyto lidi si američtí vojáci připravili návnadu, díky které se budou snažit si lidi k sobě ještě více přitáhnout, dokonale je oblbnout, zmanipulovat.

Mluví se například o tom, že by američtí vojáci měli rozdávat pravé americké žvýkačky či losy. Výjimkou nebudou ani tzv. jeansy, které jsou podle slov Američanů dávány jako symbol pro usmíření a jež by měli být darovány tomu jednotlivci, který bude v pražské Ruzyni, kde budou vojáci nocovat, vylosován.

Velice podobné reakce se čekají i na české, většinou zmanipulované straně, která bude vítat například, chlebem a holí, nebo velice známými, českými buchtami.

Něco o reganovském uchu

K tomuto nadpisu se nic moc říci nedá, jediné co snad může vypadat jako zajímavost je důvod pro jeho „amputaci“. Prezident Regan si totiž ucho nechal amputovat, krátce před svou smrtí v roce 2004, kdy chtěl symbolizovat, že i Spojené státy umějí lidem okolo sebe naslouchat. Krom toho ucho bylo od hlavy odděleno v místě labyrintu (hned vedle třmínku). Pokud byste se na ucho chtěli jít podívat, museli byste se odebrat na naše ministerstva obrany, konkrétně do muzea, tohoto ministerstva, kde bude toto ucho po 29. březnu hned vedle náhradního oka Jana Žižky z Trocnova, hrdiny, který proslul péčí o památky, umístěno.

Zdroj: Protiproud

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář