21. století, rok 2014 – stane se tento rok pro USA osudným?

Vlajka USA
Vlajka USA
Zdroj: www.vlajky-statu.cz

Amerika si za posledních 14 let na sebe dokázala ušít pěknou, vládní boudu. V posledních dnech a měsících se tento fakt jenom potvrzuje. Veřejnost je dennodenně pod tlakem zmanipulovaných medií, informačně bombardována. A zmařené Americké, tajné operace, Americký štít jen špiní. Těchto špín, které hyzdí Americký štít je několik desítek, možná i stovek, jedna z těch nejvíce viditelných, vedle 11. září je i dnes, celosvětově rozebíraný vládní puč na Ukrajině. O tomto tématu, včetně katastrofického 11. září a připomenutí několika dalších, zásadních Amerických okamžiků, bude v článku řeč.

Puč

Začneme aktualitou – vládní puč na Ukrajině. Jak jsem psal o něco výše, v současné době celosvětově nejvíce rozebírané téma. Jenže jaké budou jeho následky? Bude snad Rusko tím, kdo na to doplatí? Nebo samotná oběť, Ukrajina? Tyto následky, „doufejme,“ nenastanou. Ovšem musíme si položit ještě jednu otázku, která nás vrátí zas zpět na začátek článku. A to sice: „Kdo může za současnou situaci na Ukrajině?“ Může za to snad Rusko, či samotná Ukrajina? Ne, ne, ne a ne!! Jediným viníkem celé této situace je Amerika, která, jak už jsem zmínil v několika, předešlých článcích, vojensky i mocensky slábne. Naopak nahoru jde Čína, spolu s ní i Rusko a další státy. Co z toho vyplývá? Vzhledem k tomu, že Amerika si tak nějak osvojila globální vůdcovskou a vojenskou roli (JEDEN VELKÝ GLOBÁLNÍ POLICAJT), tak je pochopitelné, že se o tuto roli, nehodlá s nikým dělit a bude se o své místo být, případně se pokusí vyvolat, něco, aby mohla vojensky zasáhnout. Tím se pochopitelně zas vojensky zviditelní a hlavním Americkým činitelům, na nějakou chvíli, ukojí nervy, z vojenské a mocenské slabosti. Teď jsou na řadě i samotné osoby a jejich ilegálně vlastněné banky, města, podniky a kdo ví co ještě. První Americkou osobou, která „hýbe“ s politickým jevištěm je Barack Obama. Ovšem je tu háček! Barack Obama, stejně jako většina jeho předchůdců, není demokraticky zvolený prezident.Doufám, že vám z tohoto náznaku, nemusím už říkat, že nad Americkým prezidentem, jsou lidé, kteří skutečně s politickým a osobním jevištěm lidí, hýbou.

Pro nechápavé: Americký prezident a spolu sním i celý svět je řízen skupinami lidí (jsou to rodiny, které zde žijí přes 200 let, je jich 12 a mezi ty nejvíce viditelné, patří, například: Rockefellerové, nebo Rothschildové). Tyto rodiny ovládají a vlastní jak své legálně držené podniky a banky, tak ilegálně vlastněné mezinárodní banky, jako je Fed (Federální rezervy), nebo Bank of England (Banka Anglie), banky, jež tisknou peníze hodnota a jejich hodnota je odhadována na několik bilionů dolarů. Pochopily? Jestli ne, tak mi napište a já vám to vysvětlím, teď už zpět k tématu.

Jen pro zajímavost: Na to, abyste se mohly ucházet o místo Americké hlavy státu, potřebujete, zhruba jednu miliardu dolarů.  A to, pokud nejste Bill Gates, nebo Petr Kellner, tak z kapsy jen tak nevytáhnete. Proto je třeba, aby zde zasáhli sponzoři. A těmi sponzory, není nikdo jiný, než media, mluvíme o světových mediích, která se tváří jako státní, ovšem státní nejsou, rozhodují o nich lidé. Lidé, kteří jsou v 90% majiteli i národních bank. No a dostáváme se na samotný kořen celé záhadě. Tyto lidé financují a určují pravidla celé světové politiky, jednoduše řečeno: Když oni něco řeknou, prezident a vláda musejí poslechnout, jinak budou nahrazeni, nebo zabiti. Navíc, Obama by si asi ani takové chování nedovolil, protože by ho Američani rázem začali lámat v kole.

Tímto vystupováním a chováním se Amerika zasloužila o nedůvěru ostatních států. A proto se Rusko, na rozdíl od jiných států, rozhodlo na Americké finanční sankce zareagovat. Pro dolar, jedním z jeho zničujících způsobů. Prostě nebude dolar používat. To samé udělá i Čína. Pokud se toto stane, jako že se to stane s největší pravděpodobností, tak Americká životní úroveň, půjde rapidně dolů, díky zvednutí cen za jednotlivé položky.

Co se týká současných průzkumů, tak příjem v Americe, je od roku 2008, kdy se tamější ekonomika hluboce propadla, velmi malý a lidé, kteří zde žijí, jen těžko splácejí své dluhy.

Druhý fakt, který může Ameriku potopit, je sama lež, která má v Americe hluboké kořeny. Hlavně v jejím finančním centru. Tím centrem je Americká národní banka (Federální rezervy), kterým se pod tíhou podfuků, nedaří zcela manipulovat s cenou zlata. Na veřejnost totiž začíná prosakovat pravda a to ta, že cena zlata je zmanipulovaná trhem s futures papíry, aby se chránila cena dolaru před tiskem nových peněz.

Všechny tyto fakta jednoznačně ukazují na Americký krach ještě v tomto roce. A nejenom Americký, ale i krach NATO, nebo EU.

Jak je na tom Evropa?

Špatně! Amerika si ze všech států dokázala vytvořit věrné poskoky a obětní beránky, kteří jsou nastrkáni do nevýhodných situací a mají si odpykat všechno to zlé, co Amerika vytvoří. Evropa nese Americké břemeno na zádech. Několik situací se odehrává právě teď. A to sice: Pučistická vláda na Ukrajině, jež násilně nahradila, dosavadní, demokraticky zvolenou vládu. Nebo Evropské sankce vůči Ruské federaci, kvůli nimž si Evropa koleduje jak ztrátu ropy a plynu, tak i o válku, kterou USA vydírají, v případě neuposlechnutí jejich rozkazu.

Mohly bychom takhle pokračovat ještě do nekonečna, a proto to zkrátím. Uvedu pár zpráv z poslední doby a pár faktů (otázek), nad nimiž bychom se měli zamyslet a v jejichž čele stojí Amerika. Ke každé události je napsán stručný popis a možno je nalézt na internetu.

Zpráva:

  1. Ruská média, odhalila Americké žoldáky mezi Kyjevskou vojenskou silou.

Tito vojáci byli vysláni, aby potlačili separatisty na východní Ukrajině. Podle informací mělo jít o členy neonacistické strany Fatherland, která chtěla, aby protestující na ulici, byly postříleni. Tato událost, rázem Washingtonu, způsobila problémy a nyní se jen čeká, kdy Ruští, budou znovu bránit své občany, kteří chtějí k Ruské federaci a je dost pravděpodobný rozpad Ukrajiny. I tato událost značně přispěla k napnutí vztahů mezi Eu a Ruskou federací. Opět za vším hledejme Ameriku.

  1. 11.9. záhadné selhání letištní techniky

Teorie, tak směšná, tak falešná a tak absurdní, že to nemá ani obdoby. Washington se snažil lidem po celém světě namluvit, že nějací Arabové ovládli dvě letadla a nabourali s nimi do dvou největších mrakodrapů světa.

Vůbec nikomu není divné, že se 16 Americkým, vyšetřovacím agenturám, včetně agentur NATO a Izraele, nepodařilo najít žádné stopy, nebo že, letištní kontrola, která měla na starost jejich odbavení je jaksi „přehlídla“ a během hodiny takřka 4 chybovala, nikdo neřeší to, že letadla, vůbec poprvé v historii letectví, neměla spojení s kontrolní věží více jak hodinu, nebo, že Americký bitevní letoun se jaksi „nemohl“ odlepit od země. Proč to nikdo neřeší?

Protože jediným cílem Ameriky je vyvolat v ostatních zemích válku za účelem vojenské akce, která má Američany vyobrazovat jako zachránce a „obětního beránka“ (stát), zejména jeho vládu shodit před celým světem a dosadit tam vládu Americkou.

A výsledek, vymyšlené povídačky, jež chtěl Washington naservírovat celému světu?

Uvěřilo tomu 2/3 Američanu, včetně některých Amerických levičáků a pravičáků, jinak nikdo tomu nevěřil, zejména Italové, kteří o těchto operacích, pod cizí vlajkou, už nějakou dobu věděli. A to díky svému prezidentovy, který se dozvěděl o tajné operaci CIA spolu s italským zpravodajstvím, projekt dostal název „Gladio“. Probíhal v druhé polovině 20. století a celým jeho dějem, bylo zabíjení žen a dětí, a následné hození viny na evropské kaustické strany. Italové byli jedni z prvních, kdo onen slavný, předem připravený příběh o neštěstí v New Yorku, zpochybnili a následně vytvořili 95 minutový film „Zero“, který ukázaly i v Evropském parlamentu.

Kdokoliv se na tento film podíval, bylo mu jasné, že Americe není možno věřit už ani ň. Cílem tohoto útoku bylo svržení vlády v Íráku, Afgánistánu, Libyi, Somálsku, Sýrii a Íranu v zemích, kde se ještě neukotvil nový světový pořádek (NWO) = (Rockefellerové a Rothschildové).

Zdroj: AC24

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář