11 ukradených letadel s blížícím se 11. zářím. Bude se snad historie opakovat?

11 ukradených letadel s blížícím se 11. zářím. Bude se snad historie opakovat?Zdroj: www.blesk.cz
11 ukradených letadel s blížícím se 11. zářím. Bude se snad historie opakovat?
Zdroj: www.blesk.cz

Rok 2014 se nejspíše stane po teroristických útocích 11. září v roce 2001, rokem pádů a krádeží letadel. Jen za letošní rok, byly pravděpodobně zničeny, celkem 2 letouny, přičemž jeden byl naprosto zničen nad ukrajinským územím (sestřelen) a po druhém jakoby se slehla zem. Nejdříve to byl letoun, MH-370, malajských aerolinií, který z neznámých důvodů zmizel nad oceánem a o němž se už takřka nemluví a asi, nikdy mluvit nebude. O zhruba 4 měsíce později následovalo další letadlo, tentokrát letoun s číslem MH-17, který byl i s cestujícími, na palubě, sestřelen nad ukrajinským územím. A přivedl svět na myšlenku válečného konfliktu. Ovšem ani o tomto letounu, jsme se příliš nedozvěděli, neboť dveře vyšetřovatelů se nemilosrdně zavřeli, před okolním světem. Tím celá věc, ale zdaleka nekončí, protože minulí měsíc, se opět ztratila, další letadla. Letadel bylo konkrétně 11 a ztratila se nad Libyjskou oblastí, která je podle odborníků považována za jednu z nejrizikovějších, neboť letadel, která se tu ztratila je už více.

Podle informací, které pochází ze serveru Freebeacon.com, za celou akcí stojí islamističtí milicionáři v Libyi, kteří se zmocnili 11 letadel a před nimiž, západní zpravodajské agentury varují, že letadla mohou být použita, jak na teroristické útoky v Africe, tak i, na vládní budovy v Americe, přímo onoho 11. září. A to vše, jako připomenutí, nejhoršího teroristického útoku na světě.

Co je, ale velmi zvláštní je samotné zmizení letadel. Že jste si nevšimli? Pokud ne, přiblížím. V březnu, tohoto roku se ztratilo letadlo, malajských aerolinií s číslem MH-370. Jak jste si jistě mohli všimnout, tak to nějaký zvláštní rozruch, po Spojených státech, nevyvolalo. Ani další teroristický útok na další letadlo, těch samých aerolinií, nevyvolal ve Spojených státech obavy až TEĎ. Amerika se totiž dozvěděla informaci, že v Libyi v oblasti, kde jsou letecké linky, považovány za jedny z nejvíce nebezpečných, se ztratilo 11 letadel a ejhle, Amerika má strach z dalšího 11. září. A s tím vyvstávají na povrch otázky: Kdo je skutečným organizátorem dvou předešlých, letadlových akcí, při nichž zahynulo více jak 600 lidí?

Zdá se, že Amerika, nezvládla řízení a že díky teroristům, přijdeme skutečně na to, kdo stojí za zmizením letadla MH-370. Ale i přes to, musíme tuto zprávu (zmizení 11 letadel z Libye), brát velmi vážně a Amerika se může jen modlit, aby z 11. září, které nás potká už za 6 dní (ode dneška), vyšla se zdravím krkem.

Zdroj: Protiproud

11 ukradených letadel s blížícím se 11. zářím. Bude se snad historie opakovat?
Počet hlasů: 1
Průměr: 1

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář